Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem RAM 1330 nebo 1600 MHz?

Prosím o radu,
Mám PC s Windows 7, Intel Core Duo 2, 3 GB RAM (2 sloty).
PC je i po OS recovery dost pomalý, řekl jsem si, že přidám 2x4 GB RAM, neboť může mít max. 8. Nevím ale, jestli:

- Jestli 1330 nebo 1600 MHz
- Nebo jestli se to vůbec vyplatí s tímhle procesorem, nebo jestli se vůbec něco změní..

Děkuji moc předem.

co na tom PC delas?

mam na jednom PC 6GB RAM a dokazu to vyuzit jen pri spousteni virtualnich systemu pres VMware, na druhem PC jsou 4GB a bohate to dostacuje.

(je velmi podivne, ze ti 64bit Win7 uazuje jen 3GB, kdyz mas o 1GB vic, resil bych spis proc tomu tak je (ovladace, chyby v prohlizeci udalosti, msconfig, ...) nez ze bych pridaval RAM, ktera problem vubec nemusi vyresit.)