Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vylepšit PC

Zdravím. Se svojí sestavou jsem celkem spokojen, ale nedala by se nějak vylepšit? (počítač je starý asi 5 let, reinstalace Visty a aktualizováno SP2)

Procesor Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E4600 @ 2.40GHz
Paměť (RAM) 3,00 GB
Grafika NVIDIA GeForce 9600 GT
Herní grafika 1790 Celkový počet MB grafické paměti k dispozici
Primární pevný disk Volných 361GB (celkem 466GB)

Děkuji za Rady...

Typ grafického adaptéru NVIDIA GeForce 9600 GT
Celková dostupná grafická paměť 1790 MB
Vyhrazená grafická paměť 512 MB
Vyhrazená systémová paměť 0 MB
Sdílená systémová paměť 1278 MB
Verze ovladače grafického adaptéru 9.18.13.697
Rozlišení primární obrazovky 1680x1050
Verze rozhraní DirectX DirectX 10

Síť
-------------------------------------------------- ------------------------------

Síťový adaptér Realtek RTL8168B/8111B Family PCI-E Gigabit Ethernet NIC (NDIS 6.0)
Síťový adaptér Microsoft Tun Miniport Adapter