Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nastavení wifi antény nanostation 5 loco

Zdravím všechny, potřeboval bych poradit, jak nastavit anténu nanostation loco (swx-ns5) tak, aby příjmala signál z mého routeru hauwei echolive. Hauwei mám doma, potřebuji dát anténu nanostation na vedlejší dům. V příloze jsou screeny továrního nastavení. Díky

1) Ubiquiti zařízení nejsou úplně klasické klikací routry a není od věci malá průprava v sítích
2) Router Huawei Echolife je zařízení, jehož bezdrátová část pracuje na 2,4GHz, zatímco Nanostation 5 pracuje v pásmu 5GHz, tzn. nemáš šanci je vůbec spojit.