Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s novou grafickou kartou

Dobrý den mám problém s mojí novou grafickou kartou Radeon HD7770-DCT-1GD5. Od té doby co jsem jí zprovoznil a nainstaloval do pc aplikace jako Turbo Key, Auto tuning atd. se mi skoro každý den stává, že když sleduji nějaké video po internetu nebo hraji nějakou hru tak mi to vypadne a v dolní liště se objeví tabulka - Ovladač zobrazení AMD přestal pracovat a byl obnoven, jenže aplikace jako autotuning atd. zmizí z plochy a třeba to rozkoukané video už nelze znovu pustit takže musím restartovat celé pc.
Někdy se mi i nahoře objevuje tabulka prohlížeč Windows přestal pracovat a to zamrzne úplně celé pc. A tím jak se to opakuje skoro každý den je to opravdu otravné. Děkuji za všechny rady co s tím.

Jaroslav Nikolesko (kvakduck@seznam.cz)

Můj procesor - Pentium(R) Dual-Core CPU E6700 @ 3.20GHz 3,58GHz
RAM - 3GB
Systém - 64-bitový
a mám Windows 7 Ultimate

Možná, pokud výrobce dodává už nataktovanou graf. kartu, tak to bývá na hranici s možnostmi a ovladače při velké zátěži spadnou. Podivej se do ovladačů Catalyst Výkon>AMD Overdrive a napiš co máš napsané u toho "Nastavení taktu GPU s vysokým výkonem" a "Nastavení taktu paměti s vysokým výkonem" (Pokud máš nejnovější ovladače asi 12.8 nebo 13.1 tak by ty hodnoty měly být někde vpravo u to posuvníku, v bílém rámečku a u toho šipky nahorů a dolů)