Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC sestava do 5000 Kč

Zdravím,
chtěl bych si poskládat sestavu tak do 5000 Kč. Zatím jsem procházel e-shopy a sestavil jsem si na papíře něco takového:
CPU: AMD Athlon II X4 640 - 3.0GHz, cache 2MB L2, quad core
product.php

MB: Asus M5A78L-M LX
http://www.exasoft.cz/asus-m5a78l-m-lx_d56559.html

RAM: ADATA 4GB DDR3 1333MHz
a-data-4gb-ddr3-1333mhz-c...

HDD: Seagate Barracuda 7200.12 250GB
seagate-barracuda-7200-12...

Zdroj: LC-POWER LC420H 420W OEM
product.php

Case: Gembird CCC-ML3
product.php

Jde mi hlavně o vzájemnou kompatibilitu - tak, aby to všechno fungovalo. Snažil jsem se vejít do 5000 se solidními HW parametry , ale je možné že existuje ještě něco lepšího. Předem děkuji za jakékoliv tipy, nebo návrhy.

Změna předmětu, původně: PC sestava (host)

nic, jen ten Athlon je celkem osekanej, když už tak Phenom II, ale to už by si potřeboval zase kvalitnější desku ( + asi s integrovanou grafikou, což nevím jestli seženeš) + tohle všechno na AMD už je zastaralý a taky by to bylo dražší, když AMD tak možná ňaký APU Trinity nebo tak...