Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafika - nefunguje dedikovaná PCI-E karta

Zdar, potřeboval bych pomoct. Mám nový PC, spíš nové komponenty v PC (ZD,HDD,RAM,CPU,GPU,ZDROJ) v podstatě nový PC no problém je takový, že mám monitor zapojený na integrovanou grafiku do ZD, což je nějáká 128mb.

Na dolním slotu, ale mám svou grafiku 1gb - GIGABYTE GV-R5670C-1GI.. Problém je vtom, že když do ní zapojím monitor a zapnu PC, tak mi nenaběhne monitor a mám černou obrazovku, ale PC běží. Nevíte kde může být chyba?
- špatně zapojené to nemám
- špatná grafická to určitě být nemůže, musí být funkční.

Možná to nic neznamená, ale i větrák se na té grafické točí..

PC:

ZD: GIGABYTE GA-MA74GM-S2H AMD 74
CPU: AMD Athlon 5000 Dual Core 2.20 GHz
GPU: GIGABYTE GV-R5670C-1GI
RAM: Kingston 2 GB DDR2
OS: Windows 7 Ultimate 32-bit

Změna předmětu, původně: Grafika (host)

Ahoj hele a naistaloval jsi ovladače od grafiky? K grafice by jsi měl dostat CD s ovladačema atd.... ;)
a jestli už CD nemáš tak si stáhni DRIVER GENIUS pomocí kterého oskenuješ PC a poté ti ukáže chybící ovladače, který můžeš pomocí toho programu stáhnout pak naistalovat -> restartovat PC a zapojit Monitor do té Nové Grafiky ;)

stáhni DRIVER GENIUS

Jen to ne! Nějakej posranej program bude určitě nejlíp vědět, jaký ovladače do které sestavy patří. Od základní desky jsou drivery na dodaným CD, nebo na webu výrobce, každá přídavná komponenta má též vlastní drivery a grafika taky. A že nějakej génius bude vypisovat, že je něco zastaralý, tak to je k ničemu. Pokud to funguje korektně, netřeba do toho drbat.

No ono, já ten PC nekoupil z obchodu, kamarádovi vyhořel zdroj a tak vyndal ZD s CPU, GPU a RAM a teď mi to poslal, on na tom normálně hrával, na tom co teď mám já, jen mám jinčí lepší zdroj, tak nechápu proč mi to nejde? To, že mu hořel zdroj nemá ovlivnění na GPU ne? když je krom toho ještě GPU tak daleko od zdroje.

je to popsáno výše.

edit: ale i v okamžiku, kdy je integrovaná grafika inicializovaná jako primární v BIOSu, tak ve Windows musí být ta PCIe detekována jako nový VGA (sekundární nebo terciární) adaptér. Pokud ne, tak je něco po HW stránce blbě (závada MB/VGA, nedotlačená karta v slotu, nedostatečné napájení atp.)