Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno boot windows W7 nefunguje na ntb Compaq Presario CQ57

Zdravím, mám problém koupil jsem si ntb hp compaq presario cq57 (intel core i3 4gb ram ddr3) s předinstalovaným win 7 ale bez instal. DVD a když jsem potřeboval přeinstalovat windows tak jsem použil vlastní dvd s win 7 ale po instalaci se mi nechce windows spustit normálně,jde to jen v nouzovém režimu tedy (windows without loader) co s tím?? poradí mi někdo? dík za odpověď

Změna předmětu, původně: boot windows
Změna kategorie, původně: Software (host)

Všechny HP notebooky prodávané s predinstalovaným W7 mají recovery partition pro obnovu a také nainstalovaný nástroj pro vytvorení zálohy na DVD disky.

Když jsi to nemel, reklamuj to u prodejce.

Když jsi koupil notebook bez OS a teď tam máš W7 se servis packem3 ... ;-), čti si po internetu jak se to delá aby to fungovalo ..

Samozrejme nevím co všechno se objeví na trhu, co vše se odváži prodejci a hlavne malý prodejci šidit.

Notebooky od HP, distribuovány a prodávany HP, jako notebooky s OEM licencí, partition recovery mají, vše ostatní je vecí ekonomické šedé zóny ... :puff: