Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zvýšit (upgradovat) android z 2.3 na 4.1

Prosím chtěl bych se zeptat jestli jde u nových dotykových telefonů zvýšit systém Android z 2.3 na 4.1 třeba. Koupil jsem si nový telefon má výborné vlastnisti 1gb RAM, 2 jádrový procesor aj, ale jeho slabina je právě zastaralí Android. Prosím jestli někdo budete vědět třeba jak na to byl bych vám moc vděčný zatím děkuji.

To zvýšení se odborně nazývá upgrade a zastaralý je podle vzoru mladý.
Změna předmětu, původně: Zvýšit android (host)

Čínské telefony jsou levné zejména díky tomu, že nabízeji téměř nulovou podporu. S tím updatem to tak bude problém - musel byste jej najít stránkách výrobce, kde by se musel nacházet oficiální update nebo zkusit vygooglit, zda někdo neukuchtil neoficiální ROM. Nejspíše Vás ale zklamu - kromě pár modelů, které se staly oblíbenými a vytvořila se kolem nich komunita nadšenců, drtivá většina podobných přístrojů žádný update nedostane.