Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Microsoft virtual PC 2004

Dobrý den ,
používám Microsoft virtual PC 2004 a zajímalo by mě jestli se z virtuálního PC dájí vypalovatdata na CD nebo nějak zálohovat soubory na z vyrtuálního disku normální disk .
Mě to nabízí jen disketovku , a z CD jen číst a nenabízí to zápis .Díky

Program si neinštaluje sieťové rozhranie? Spusti virtuálne PC a nastav zdieľanie adresárov v sieti (tie čo chceš archivovať). Potom sa len prepni do Windows (neukonči virtuálne PC a nájdi to v sieti. To nie je skutočná sieť, len virtuálna.

Edit: Takto to vraj funguje vo WMware. Ak to neplatí u virtuálneho PC, tak nech ma niekto opraví.