

Ad-Aware 1.06r1 - nový defin. soubor?
Zdravím,
taky máte u Ad-Awaru poslední aktualizaci 19.9.2006?
Zdravím,
taky máte u Ad-Awaru poslední aktualizaci 19.9.2006?
Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru
Mají to nějaké dokur***é
Aktualizace z programu pořád nefunguue.
Stažení nejnovějšího update z http://www.lavasoft.de/download_and_buy/detection_d atabase/ se mi sice podařila, ale (po rozbalení) je to ta z 19.9.2006
Kde udelali soudruzi z "endeer" chybu?
tak mne uz to jede je tam soubor z 5.10.2006
Mne to tiez nejde, mam def. subor z 19.9.2006
Už je to OK!
Mně to stále nejde. Načte se 5 %, nabídne ke stažení nový soubor z 5.10., hned skočí 100 % a za chvíli naskočí okno s textem: "Stažený definiční soubor nemohl být načten. Prosím, aktualizujte znovu."
A navíc mi už nejde ani aktualizovat Spybot - chyba 10060.
prekontroluj si nastaveni FW, mne to delal od ty doby co to zprovoznili prave on nebo ho zkus vypnout.
Stejně to nejde. Spybot už je v pořádku, ale Ad-Aware zase udělá 5 % a napíše "Chyba při aktualizaci" (jako včera večer).
Tak teď se to podařilo!
Stáhl soubor z 6.10.
Aktualizace přímo z programu mi taky ještě nejde, ale podařilo se mi stáhnout nový definiční soubor z jejich nového serveru lavasoft.com . Pokud by někdo potřeboval, nakopírovala jsem ho dočasně sem ... edit 7.10. 16:51 - už funguje aktualizace přímo z programu, takže odkaz mažu.