Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem sekání pc v klidu

Už si nevim rady, jednou za 14dní se mi stane, že po několika hodinách hraní her, kdy je pc vytíženo maximálně. Odejdu třeba na cca 20 min, a když přijdu tak kurzor myši nereaguje, ani klávesnice, nejde ani tlačítko resetu. Takže musím podržet tlačítko napájení na 5s a pak se pc nenabootuje do windows, vše se zasekne po pár vteřinách po jednom pípnutí na úvodní stránce desky asus a pak následuje smyčka restartů. Když pc zapnu druhý den tak bez problému naběhne. Chci se zeptat co může způsobovat sekání v klidu a následnou smyčku restartů? díky za radu

sestava: win 7 64b, asus p8h67(nejnovejsi BIOS),i7 2600, GTX 480(nove ovladace),2x4GB kingston hypex blue,zdroj chieftec 700W

jeste me napadlo, spust memtest, velmi jednoduse - obsahuji ho live CD linuxu, pozor v Ubuntu 12.10 je na live CD memtest s chybou, takze ten nepouzivat.

edit: vypis chyby nebo si to rovnou vygoogli (stahovat neco z letecke posty opravdu nebudu)

chyby jsou treba:
Relace Microsoft Security Client OOBE byla zastavena v důsledku následující chyby: 0xC000000D.
kriticka chyba:
Systém se znovu restartoval, aniž by se předtím zcela vypnul. Tato chyba mohla být způsobena tím, že systém přestal reagovat, selhal nebo že došlo k neočekávané ztrátě napájení.

takze nic urcityho

zkouknul jsi desku, jestli nejsou nafouknute kondenzatory?

zkusil bych jeste msconfig a vypnout "po spusteni" a vsechny sluzby, ktere nejsou od Microsoftu (skryt sluzby Microsoft), pak bych zkusil, to nechat pusteny, klidne zatezovat, proste jestli to vytuhne.

(posledni moznost pred pokusy s vymenou HW by byla reinstalace OS - chyby tam nemaji byt zadne, pokud tam jsou a nechces googlit reseni chyb, tak je reinstal asi jedina moznost)