Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem po reinstalaci WXP profesional nejde internet

Zdravím, dnes jsem poprvé přeinstalovával windows, vš je v poho až na to, že mi nejde připojit k internetu. Nainstaloval jsem pouze ovladač k bezdrátové Wifi kartě (PC sstava) a nevím jestli je třeba instalovat ještě něco. Když chci napsat heslo k té mé síti, kterou mi to najde, tak mi to napíš že heslo musí být nějak 13 nebo 5 znaků dlouhé. Moje heslo má 10 znaků. Pokud někdo ví, nebo potřebuje screen něčho tak prosím pište

k věci:

po reinstalaci WXP profesional nejde internet

pravděpodobně byl ignorován (nebo nainstalován až dodatečně jako poslední) driver chipsetu základní desky.
tím zůstaly nekorektně nainstalované ovladače všech periferií, zapíchnuté do southbridge chipsetu.

délka wpa-key: kolem 10 znaků je v pohodě. jenže šifrování nemůže být zastaralý nesmyslný wep, ale schopnější wpa/wpa2.