BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
DHT nie je server, ale jednotlive informacie o torrente maju peery porozhadzovane medzi sebou. Online gaming s tym nesuvisi - musis nam povedat do akej hry sa nevies pripojit a ake porty ta hra pouziva.
nemohu hrát world of tanks, shayia , metin , lineage dále nemohu na TS,mumble a už zmíněně stahovat přes torrent nemohu nic co se týče připojení někam jediné co jde je skype a internetový prohlížeč firewall mám nastavený správně a modem jsem restartoval už asi 6x dodatek i windows jsem zkoušel přeinstalovat