Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 8 - Aktivační Problém

Dobrý den.. Dostal jsem zdarma od alzy Windows 8 Professional.

Tak jsem toho hned využil a naistaloval, vše udělal tak jak bych měl ( tedy doufám ) a asi po třech hodinách mi Windows oznámil, že to není pravá kopie -> Tak sem ho restartoval a dostal se do extrémního problému

1.) Nejdou pouštět skoro žádně aplikace nebo instalace.
2.) Nejde zvuk, video (filmy, seriali atp..)
3.) Odřízli mě od nastavení a ovládacích panelů.

- Jelikož sem měl pujčenou USB-DVD protože ta má je mimo provoz tak to nemůžu naistalovat cestou přes DVD-ROM, tak jsem zkoušel stáhnout instalačky windows 8.

- Vše se stáhlo, tak jsem to otevřel jako .iso a plánoval jsem pustit setup.. Ale tím se vracím k následujícímu problému Instalací.. Windows nereaguje a já zkoušel spousty možností jak instalaci spustit

Zkoušel sem i bootovat z přenosného HDD ale to se nic neozvalo (v biosu nastaveno bylo)
Netuším kdy bych se k USB-DVD dostal a nějak extra kkupovat teď na rychlo se mi nechce..

Děkuji za každou radu :)

Nemozes spustat instalaciu z iso z beziaceho systemu, musis si dat instalacku napr. na USB stick apod specialnym toolom (MS ma na to nejaky tool vola sa to download tool alebo mozno wintoflash pojde aj na Win8, a nabootovat z USB sticku apod. Alebo pozicat si zasa USB DVD-ROM.

To mozes robit predsa na akomkolvek PC.

Inac ak mas nejaky notebook s original Win7 apod tak snad ma nejake vstavane recovery tak spust to recovery (viz navod k NB), a necpi si tam Win8. A este k tomu nejake zadarmo urcite to neni legalna licencia. A aj keby bola, nema vyznam cpat Win8 na PC ani zadarmo.

A dostal jsi k tomu licenční klíč? Nebo nějaké licenční ujednání?
Pokud neprojde aktivace online, stačí zavolat na MS aktivační linku, objasnit situaci a vše bude vyřešeno ke spokojenosti. Ač se to mnohým paranoikům nezdá, Microsoft opravdu nepovažuje a-priori každého, komu neprojde aktivace, za piráta...