Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chyba - FLash Player (zobrazuje video v slabém pruhu)

Zdravím, potřebuju poradit.. začal mi blnout Flash player.často koukám na seriály na netu... dosud bylo vše ok. až dnes... zacalo se mi video zobrazovat v slabým pruhu...viz screen..(dřiv se video objevovalo i přes tu bílou plochu)
www.imagehosting.cz na serveru www.serial4you.cz se mi flash přestal objevovat uplně
OS mám Win 7 Starter (netbook)
Flash Player nejnovější
aktualizace pravidelně stahovány
Firefox též nejnovější

Už si fakt nevím rady..můžete mi poradit?
Změna předmětu, původně: Chyba - FLash Player (Kráťa)

Třeba se hádá některý doplněk s flashem. Zkus je všechny pozakazovat kromě flashe. Pokud to půjde, postupně je po jednom povoluj a tak zjistíš pachatele.
Taky můžeš zkusit vymazat historii, cache a cookies Firefoxu.
Dále můžeš zkusit vytvořit ve Firefoxu nový profil....

nekomunikuje ani spořič? místo fotek ukazuje Prezentaci nelze přehrát kvůli chybě

a tvůj spořič snad používá flash? to je nějaký přímotopný spořič?

odinstaluj veškerý kodekový bordel co máš v pc, nainstaluj pro sledování videa něco normálního (vlc)
flash player máš poslední funkční verzi 10.3?