Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno ako stiahnut gif

ako mám stiahnut pohyblivy obrazok tak,aby sa mi pohyboval aj v pc? raz sa mi to podarilo. jednoducho som klikla pravim tlacidlom mysi dala som ULOZIT OBRAZOK AKO a ulozil sa ako pohyblivy. ale teraz mi to nejde. vie mi niekto poradit? ďakujeeeeem :-)

ja mám windows 7 a nejde mi ho otvoriť :( normálne dám uložiť a otvorí mi ho iba v internet explorer a keď ho chcem použiť vo windows live movie maker, tak ani tam nejde :( ako ho mám stiahnúť, aby mi išiel?? mám si na to stiahnúť nejaká program?? :) prosím poradte :)

jak tu píšou výše, záleží čím ten obrázek prohlížíš:
- po vložení do office animovaný nebude, movie maker je určen pro jiné formáty, u mailového klienta záleží na přednastaveném formátu mailu (musí být html). stejně tak selžou běžné obrázkové editory (zobrazí jen první frame).
+ spolehlivě ho zobrazí všechny internetové prohlížeče, nemicrosoftí prohlížeče obrázků, pluginy pro prohlížení obrázků ve správcích souborů.