Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tel.programy od UPC - jak rozvést do dvou televizí?

Ahoj všem :-)
V bytě je kabelová TV od UPC. Chystá se koupě druhé televize do jiné místnosti téhož bytu. Oba TV přístroje budou odděleny jen stěnou, kterou lze provrtat. Uživatelé by na obou TV chtěli sledovat programy z UPC. Slečna na hot-line UPC mi řekla, že ano, že to lze a že se za to nic neplatí a že si to každý může dokoupit sám. Prý je jen potřeba cosi jako "rozdvojka" a zesilovač signálu a bude to fungovat. Víc říct nedokázala.
1) Prosím, můžete mi někdo napsat, jak se přesně jmenuje to, co je třeba koupit? Prosím též o odkaz na internetový obchod, kde je to k dostání.
2) Je třeba ještě něco dalšího k tomu, aby bylo možno volit a přepínat programy na každém TV přístroji?
Děkuji předem za odpovědi:-)

Mal by stacit obycajny antenny rozbocovac za par (desiatok?) korun, maju urcite v kazdej predajni s TV.
Nemusi v tom byt zosilovac. Signal kabloviek zvykne byt dost silny na to aby vykryl utlm na rozbocovaci. Ak by vynimocne nebol dost silny (ak budes mat potom v obraze oboch TV rusenie) malo by stacit zavolat na kablovku ze mas asi slaby signal nech ta pichnu na trochu silnejsi vystup zosilovaca (ak je to v bytovke tak zosilovace s vystupmi s roznou silou signalu ma kablovka niekde popri schodisti bytovky apod.)

P.S. a sakra niekto vytiahol pol roka staru otazku, tak nic...

Ber to prosím jako pokec. Nechci se chválit, ale kupoval jsem to nejdražší. Hodinky 20,Televize 25, Lednice 15, DVD 6, Autorádio Sony 6 Vysavač 3 atd.
no nevím , za kolik nakupuješ ty věci Ty ??? Osobně si myslím, že v dnešní době nemá smysl cpát do elektroniky ani korunu za rok je z toho neprodejnej krám