Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Google aplikace

Čau lidi chtěl bych se zeptat když nemám v telefonu google aplikace, tudíž když chci založit účet google tak tam neni. Nevíte někdo jak tam ty aplikace dostat aniž by se musel člověk nabourat do biosu a natvrdo je tam přidat? :) Díky

No když zapnu google play tak mi vyskočí tabulka jestli chci použít existující účet nebo vytvořit nový. Tak dám použít existující, napíše to že v zařízení není existující účet a když dám vytvořit nový tak se mi ukáže vytvořit účet facebook nebo firemní. :/

To samý ti to ukáže i když najedeš do Nastavení a v účtech tapneš na Přidat účet?
Předpokládám že je Note novej a neflashoval jsi nějakou neofic.romku. Jestli nemáš root tak tam stejně gapps nejspíš nenacpeš. Zkus ještě Note uvést do továrního nastavení a po restartu si zkusit účet vytvořit nebo s k svýmu připojit, ne až na GPlay