Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Graf v excelu

Ahoj
Nejsem tak znalý v excelu a potřeboval bych radu jak z grafu odstranit minusové hodnoty. Prostě mám tabulku a chci aby se mě v grafu objevovali jen plusové hodnoty. Mám Office 2010.
Moc děkuji

No víš já moc neumim ani formátovat,takže mám sloupce kde se mě mezi nima každý měsíc odečítají hodnoty a jsou to vždy plusová čísla,ale poslední sloupec (protože není vyplněný) tak mi ukazuje záporné číslo a to se promítne do grafu. Já už jsem to jednou našel aby se mi v grafu nezobrazovali prostě záporná čísla,ale teď to nemůžu najít.