Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Application Hang

Dobrý večer, neví někdo co znamená tato chyba - ve správci událostí s názvem Application Hang - píše toto : Zablokovaná aplikace firefox.exe, verze 18.0.2.4780, zablokovaný modul hungapp, verze 0.0.0.0, adresa bloku 0x00000000.
Co by to mohlo znamenat, co udělat pro nápravu? Díky.

Tak pre zaciatok spust firefox a vlez do menu nastrojhe - doplnky a zakaz vsetky doiplnky a rozsirenia a restartuj firefox. Ze ci to potom bude robit tiez. Ak nie tak potom treba postupne povolovat len doplnky ktore su nutne, napr. asi bude chciet mat povoleny adobe flash, a sledovat ci to furt pada.

Ještě bych se zeptal, nevím zda to může souviset s výše uvedenou chybou, dnes se mi ve správci událostí /po restartu PC/ objevilo toto: Struktura systému souborů disku je poškozena a je nepoužitelná. Je nutné na svazek C: spustit nástroj chkdsk.
Po novém zapnutí PC se pak automaticky spustil nástroj chkdsk a patrně provedl nějaké opravy. Chci se zeptat - mám ještě ručně aktivovat chkdsk, třeba s parametrem "r" nebo "f" /ale u toho "f" píšou, že může trvat dost dlouho/ a znamená ta chyba, že HDD /je to Hitachi 250GB/ je už špatný a měl bych pořídit nový?