Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Klient zásad skupiny - je to potřebný proces pro běžné uživatele?

Zdravím a přeji pěkný večer.

Zkoumám co mi vše běží za procesy v PC a jaké se spouští automaticky, některé co jsem se díval tak jsem mel zbytečně zapnuté a nyní jsem narazil na tento: Klient zásad skupiny. Moc nevím k čemu je,ten popis mi toho moc neříká a vygoogli jsem si např toto:

Zásady skupiny poskytují řadu výhod pro následující skupiny odborníků v oblasti IT:
- odborníci v oblasti IT, kteří provádějí správu uživatelů a počítačů v prostředí domény,
- vyhrazení správci zásad skupiny,
- obecní uživatelé IT,
- pracovníci podpory

Tudíž se zdá že pro mě jako uživatele PC pro office,hry, internet atp základní funkce je nepotřebný, myslíte že jej mohu zakazát aby se nespouštel automaticky?

Díky. Mám win 7 home premium - 64bit, legalni.

a jeste jsem se dočetl o procesu smss.exe (windows session manager)

http://www.neuber.com/taskmanager/process/smss.exe .html

dle názorů níže, tak některým hodne zpomaluje PC, co myslíte vy?.. proč to vlastne dělám, protože mi prijde ze se mi PC také zpomaluje a mam spusteno spoustu procesů a myslim ze nekteré jsou zbytečné,tak jsem na to zacal koukat...:) díky za rady