Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dotaz na Antivir a Anti-Spyware

Zdravim.

Potřebuju poradit ohledně Antiviru a Anti-Spywaru. Mam Win 8-64bit a rozhodui se mezi Avast nebo Eset nebo AVG. Avast jsem měl do win8 plancenej ale když ho dam sem dělá mi modru obrazovku a resetuje počítač. Tak prosím o radu. zatím tam mam ten Windows Defender.

A také nějaký prográmek na čštění. Mam tu Ccleaner ale přemýšlím třeba i o Advanced system care a nebo Ashampoo Winoptimizer?

Děkuji moc za vaše rady, snad mi pomůžou.

Narvi to tam všechno, na co přijdeš. Nic tím nepokazíš a vždycky to budeš mít na koho svést.
Já jsem si kvůli tomu pořídil Core i5, aby to PC utáhnul! :-D

PS: Jak se sem dolů dávají takové ty srandy (podpis)? V nastavení profilu to nemám. Možná jo, ale neviditelně!
-------------------------------------------------- ----------------------------------
Než sem psát blbosti, tak sem raději nenapíšu nic! A tečka.

Dík. Je to na pováženou, ale já jsem si dodnes toho řádku nějak... neviděl. :-)
PS: Pro RedMarxe