Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Certifikát serveru neodpovídá adrese URL

Potřebuji poradit ohledně této stránky account.tera-europe.com .
Potřebuji se na ni dostat, ale jakmile vejdu na daný odkaz, tak mi to napíše chybu Toto pravděpodobně nejsou stránky, které jste hledali! , před tím mi to psalo že mám nedůvěryhodný certifikát, to jsem vyřešil lehce přidáním mezi důvěryhodne certifikáty. Ale co s tímhle to nevím.
Díky

Podívej se do certifikátu, na jaky server je registrovaný. Zkus jít na adresu serveru v certifikátu, možná je account.tera-europe.com jen alias.

P.S. tak baru zpet. Certifikat odpovida tera-europe.com

V jakem okamziku ti to pise, ze je neduveryhodny?

To ze je to neduveryhodne, uz mi nepise to jsem opravil tim ze jsem ten certifikat pridal mezi duveryhodne, ale psalo mi to v okamziku kdyz jsem kliknul na techto strankach tera-europe.com kliknul nahore na my accont! Ted mi to pise Toto pravděpodobně nejsou stránky, které jste hledali! a pak mam jen 2 moznosti dat presto pokracovat nebo zpet na bezpecnejsi stranku.
Kdyz dam presto pokracovat napise chybu: Not Found The requested URL / was not found on this server.

V chybe máš "Požadovaná adresa nebola nájdená/nebola nájdená na tomto servery. To je štyristoštvorka. Konkrétna podstránka servera tera-europe.com (194.187.16.50) My Account NEEXISTUJE alebo je nesprávne uvedený odkaz na záložke.

Je to divné. Ja používam Google Chrome a antivír mám Eset Smart Security 6 - aktualizovaný. A stránka nielen že mi ide načítať. Dokonca mi zobrazuje úplne platný certifikát. Skús prečistiť cache a cookies.

Môžem ti dať detaily certifikátu:

Vydané pre: *.tera-europe.com
Vydávateľ: PositiveSSL CA
Platnosť: 26/10/11 - 24/01/14
Verzia: V3
Sériove číslo: ‎00 a6 4f 97 3f 4d ee f1 e4 ad 9d 1b 0f c7 c6 68 88
Podpisový algoritmus: sha1RSA
Podpisový hashovací algoritmus: sha1
Odtlačok verejného klúča: 84 6a 86 4f 68 d8 fb 53 54 e4 45 ea ae a7 a6 2d fc 54 e6 c3

Neviem či ti to bude k niečomu platné, ale aspoň si môžeš skontrolovať, či sedia údaje o certifikáte.