Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem webhosting

Ahojte, mám dotaz. Předem upozirňuji, že v oblasti sítí nejsem profi :-D, ale spíš neználek. Takže polopatě. Měl jsem hosting stránek u jedné firmy, se kterou jsem byl nespokojen a nakonec mi zablokovali konto:x:. Zaplatil jsem nový hosting jinde a nevím, kdo a jak se dá zařídit, aby se při vypsání původní webové adresy stránky načetly. Stále se mi totiž na stránkých objevuje Forbidden...atd. Děkuji za odpověď.

Musíš si u nastavit DNS záznam u své domény.
Provedeš u registrátora (správce) domény.
edit: většinou zařídí nový poskytovatel webhostingu, výjimkou jsou free hostingy a jejich domény 3. řádu (něco.wz.cz, něco.ic.cz apod.) - tam to pochopitelně nejde.

ok, aj ked nemas velke skusenosti, mohol by si napisat nazov tvojej domeny, cize kde ta stranka ma bezat a hodit screenshot chybovej hlasky podla tohoto navodu: http://pc.poradna.net/article/view/4-jak-ulozit-obs ah-obrazovky a hned mi bude na 90% jasne, kde moze byt tvoj problem. aj ked si stale myslim, ze si na novy web, kde mas teraz web hosting nenahral tvoje povodne stranky, ktore boli na inom hostingu. pretoze si ale pri komunikacii dost zdrzanlivy, takto zbytocne seba ale aj mna oberas o cas a ja v poslednej dobe toho casu nemam nazvys. :-(

doména: www.aero-auto.comm registrovaná je nyní u inethosting.cz, před tím na pipni.cz..pokud tě okrádám o čas, omlouvám se.

tohle mi to hodí:
Forbidden
You don't have permission to access / on this server.

Additionally, a 403 Forbidden error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

--------------------------------------- -----------------------------------------

Apache Server at www.aero-auto.com Port 80

ok, to uz je lepsie. urcite mas pristup pomocou ftp na ten server, tak si tam nahraj napr. nejaku stranku s nazvom index.html a odskusaj znovu. podla mna je problem v tom, ze si si na ten novy server cez ftp nehral povodne stranky a pokial tam nic nie je, alebo nie je tam stranka s nazvom index.htm(l), index.php, defualt.htm(l) atd. podla nastavenia Apache, tak ti zobrazi Forbidden a to len kvoli tomu, aby ti uzivatelia pripadne zli hackeri nemohli prehladavat adresare na webe.