Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ovladače k základní desce

Chtěl bych se zeptat,mohl by mi někdo poradit jaký je správný ovladač pro moji základní desku Intel H67

Poté bych potřeboval ovladač na procesor jestli to vůbec existuje - je to Intel Core i5 2500 s frekvencí 3,3 GHz

Můj PC Windows 7 64bit Home Premium

díky moc

Teď jsem přes stránky HP našel ovladač k Intel H67 pro Windows 7 64bit - nainstaloval jsem ho a pc jede o poznání rychleji bych řekl.

http://downloadcenter.intel.com/Detail_Desc.aspx?a gr=Y&DwnldID=20019&lang=eng&OSVersion=Windows%207% 20(64-bit)*&DownloadType=Utilities%2C%20Tools%20and% 20Examples

No a co to tedy je,viz výše co jsem stáhl, takže ovladače k procesoru ani k základní desce neexistují,jsou pouze ovladače na čipovou sadu intel pokud tomu správně rozumím, a ten by měl být ten co jsem zrovna stáhnul. Měl 2.75MB

Po instalaci windows jsem nainsaloval pamatuju - Originální ovladač čipové sady Intel verze 9.2.0.1015 Rev. A, 3.43M, to co jsem stáhl výše by měla být nová verze že ano ?

Další věc co mi dlouho vrtá hlavou co je ovladač - Originální ovladač grafických adaptérů Intel. To je něco na integrovanou graf kartu intel ? Co se stane když jej nainstaluju.

Jinak mám graf.kartu geforce 460gtx 2gb a pc hp pavilion hpe500cs

díky

Pokud máš Intel H67, tak nejnovější ovladače k chisetu najdeš (jak zajímavé) přímo na webu INTELu.
http://downloadmirror.intel.com/20775/eng/infinst_ autol.exe
K CPU jsou také ovladače, a to pro integrovanou grafiku v něm obsaženou:
http://downloadmirror.intel.com/22375/a08/win64_15 2812.exe
Kromě tohoto budeš pro svou desku potřebovat ještě ovladače prodalší integrovaná zařízení (zvuková karta, síťová karta ...)

ty už jsem nainstaloval, měl jsem v pc v servisu kde mi vyměnili hardisk a dali tam nový ale nějak mi pc pomalu načítá myslím tím když zapnete pc přeletí tam to logo a pak to trvá delší dobu než u meho minuleho hdd tam to bylo hned

věřím tomu že kdybych naformatoval disk smazal všechen ten balast /system/recovery a vytvořil jedne oddíl tam dal OS tak to pojede bez problému,myslím ze problém je s tím blbým recovery,není jak samotne čistě nainstalova os

poslední věc - při startu windows naskočí klasicky první obrazovka bios zde - I289Go1.jpg

a poté najednou naskočí černá obrazovka a v pravo nahoře je taková bíla čara to chvilku bliká cca 4vteřiny BmvGAK8.jpg

a pak naskočí teprve načítání windows7

chci se zeptat proč tam ta černá obrazovka s tou čárou je a jestli to nejde odstranit nebo zakazat, díky