Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunkcne numericke klavesy na externej klavesnici

Zdravím.

Mám notebook HP ProBook 4320s, Windows 7 Professional 32-bit.
Nb je bez numerického bloku kláves, tak som pripojil externú klávesnicu obsahujúcu numerické klávesy. Ale numerické klávesy z externej klávesnice s výnimkou klávesy NumLock nefungujú. Pri vypnutom NumLocku fungujú klávesy 2,4,6,8 ako šípky, pri zapnutom logicky nefungujú vôbec. Skúšal som niekoľko externých klávesníc s rovnakým výsledkom, na inom nb klávesnice fungujú korektne.
Myslíte si, že sa jedná o chybu nb, nastavenie nb či vlastnosť nb? Má niekto riešenie?

Ďakujem.

Neviem, či tomu správne rozumiem, ale stav NumLocku po štarte je irelevantný. Je pravda, že zapínanie NumLocku po štarte som skúšal meniť len v BIOSe, ale nie som si istý, že by to, vzhľadom na fungujúce prepínanie NumLocku, bolo príčinou problému.
Každopádne sa v pondelok skúsim pohrať s tým nastavením.

Ď.