Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC sestava do 10 000

Ano, je to ten procesor:
http://www.czc.cz/amd-trinity-athlon-x4-750k/11721 8/produkt
Zdroje bych dle výrobců dělil do těchto skupin:
1. Rozhodně nebrat - elektrošrot
tam patří např. Eurocase, Evolve, LC Power, Crono a dnes bohužel i většina Fotronů
2. Nálepkovači (zdroje si nechávají vyrábět u jiných výrobců, některé modely jsou OK, jiné jsou podobné šroty jako první skupina)
Sem bych zařadil např. OCZ, Corsair, Zalman, Cooler Master
3. Zdroje, co se dají použít, i když existují lepší
do této skupiny bych zařadil Chieftec
4. Zdroje, kde téměř nehrozí špatná volba
Do této skupiny patří Enermax, Seasonic
Určitým vodítkem může být i délka záruky na zdroj, takže modelů se zárukou 5 let bych se nebál ani u značky Fortron (modelová řada AURUM) a zdroje z druhé skupiny s touto zárukou bývají také použitelné. S touto délkou záruky se dá ještě uvažovat o zdrojích "be quiet!"
Bednu si vyber nějakou bez zdroje