Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Problém S Windows 7 (divně seká počítač)

Dobrý den. Poslední dobou se mi nějak divně seká počítač. Nechápu proč se mi začal sekat když dřív normálně fungoval
Např. Chci otevřít prohlížeč Google Chrome a nic se nestame to samé se mi děje s vice programi. Počítač bych chtěl v nejlepším přeinstalovat ale bohužel nemam CD od windowsu. když nepůjde přeinstalce tak by nevadil jiný zbůsob
Nootebook: Asus K52-DE
Operační systém: Windows 7
Když budete potřebovat další parametry klidně dodám :)
Děkuji CoOKiE :)
Změna předmětu, původně: Problém S Windows 7 (Kráťa)

Prosím potřebuju pomoc.Když zapnu hru tak na začátku jede v poho ale za nějakých 5 min se začne mega hodně sekat.Potom jede v poho za 30 sekund zase lagy potom zase v poho a pořád dokola... Měl jsem i přeinstalaci ale nepomáhá... Prosím radu