Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr ze 4 modelů (nebo tip do 8000,-)

Zdravím lidi,

rozhoduji se mezi těmito 4 typy:

http://mobilni-telefony.heureka.cz/srovnani-produk tu--htc-sensation-xl_-_htc-sensation-xe_-_samsung- i9250-galaxy-nexus_-_sony-xperia-s/?fromclipboard

Hledám multimediální telefon pro aplikace a taky budu velmi často poslouchat hudbu.
Rád budu i za kvalitní foto a svižný systém,ostatní funkce nemají takovou prioritu,kromě rychlosti a výdrže samozřejmě :-)

budu moc vděčný za vaše rady a tipy,díky

nejde o hlinik, ide o to, ze note 2 je hnusna velka tehla. a ma android. to uplne staci ako argument k tomu, preco je horsi. HW parametre je nieco ine, iphone nepotrebuje mat 10 jadrovy procesor aby fungoval plynule, to je domena androidov.

Sice nemam iPhone, jen iPod touch (4gen), takze iOS mam jakztakz osahanej .. ale netroufla bych si rict, ze funguje za kazdych okolnosti plynule. Obcas taky nestiha, a to po nem zas tolik nechci.

Kazdopadne iOS se mi libi, a kdyby iPhone nebyl tak predrazeny, tak bych do nej i sla. Takhle dam prednost necemu za rozumnejsi cenu. V merku mam HTC Desire X, ktery stoji 3x mene nez iPhone 5 a pritom mi poslouzi uplne stejne.