Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s repro 5.1 ve win 7

Dobrý den, přeinstaloval jsem si win xp na sedmičky, vše funguje jak má až na reproduktory... Win mi detekoval jen stereo, přitom mám 5.1. Nevím si moc rady jsem v této oblasti úplný nováček.

z xpéček jo? prosimtě co tam máš za zvukovou kartu? tam máš 5.1ku jo.... dyd i ted v roce 2013 se dávaj obyčejný integrovaný zvukovky...když chceš mít skvělej zvuk tak at si koupíš repro jaký chceš a nemáš k tomu zvukovku za deset tisíc tak si marnej....

jo tobě jde o to ukázání jo... já mám taky win7 a ano ukazuje to jen stereo pač tam maj takovej obyčejnej program..ale když mám zvuk co je v 5.1 tak to funguje normálně..... tak jestli si s tim chceš hrát tak si musíš nainstalovat nákej program co ti to umožní v základu to ty windousy nemaj...