Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Manuální přepínač LAN

Prosím o radu, existuje to značí jde koupit manuální přepínač LAN stačí 2:1. Potřebuji to kvůli měření a proto nelze použít nic elektronického, tedy pokud to umí tuto funkci tak ano. Děkuji za rady.
Petr

To měření se netýká přímo lan sítě ale zařízení které jsou tou sítí spojené a potřebuji v jednom okamžiku mít připojeno jen jedno zařízení. A nejde to dělat jinak. Proto potřebuji manuální přepínač který připojuje jen jedno zařízení. Jsou to Amit převodníky.
Petr

No vidím tu zajímavou debatu ohledně LAN přepínače který rovněž sháním a nikde jsem zatím na nic podobného jak se tady nabízí nenarazil,skutečně zajímavá nabídka,rovněž potřebuji tento přepínač tak aby byl zapojen /aktivní/pouze jeden ze dvou výstupů pro sdílení jinak by se to hádalo a dělalo neplechu.