Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem malá pokojová anténa

ahoj,prosím,potřeboval bych poradit ohledně pokojové antény na televizi LG 32LD420. Teď je televize připojena na společnou anténu, ale příjem je docela tragédie. Myslel jsem, že bych zkusil koupit nějakou malou pokojovou anténu,kterou bych připojil do televize,jako že by pomáhala té společné. Ale nevím jestli to takhle jde, jestli neříkám blbost. Prý se na to byl podívat televizák,který s tím něco dělal,nevím co, ale prý to už lepší nebude. V dnešní době se mi nechce věřit,že nic neexistuje. Je to pro moji 90-ti letou babičku. Děkuji M.

Možná by nebylo od věci napsat, kde babička bydlí, kam má okna, případně sem dát foto výhledu z okna. A třeba by se našla dobrá víla (nebo dobrý víl) z okolí co by vám takovou anténu půjčila na vyzkoušení. Já jsem takovou anténu s "parabolou" měl v kuchyni, analogové vysílání jsem chytal, ale špatně. A co se přešlo na digitální se příjem o dost zlepšil. Ale některé slabší stanice mají problém, když nasněží.