Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows Script Host

Zdravím, zajímalo by mě, z jakého důvodu mně vždy při zapnutí pc vyshočí Windows Script Host:

Skript: C:/ProgramData/Adobe10CA28A.vbe
Řádek: 39
Znak: 2
Chyba: Systém nemůže najít zadaný prostředek

Kod: 800C0005
Zdroj: msxml3.dll

Mám reinstalovat Adobe nebo co?

já 2x odstranil a naistalovat Borderland 2(skidrow chtěl sem zjistit jakou to má hratelnost a po t koupit tak to dělám vždy abych to pak nemusel vyhazovat).

Pak sem zapnul League of Legends a vždy cca po 3 minutach se mi to vyplo bez důvodu žádný eror nenaskočil po 3 snaze se relognout sem restartoal pc a vyskočila mi tato chyba.

teď nwm co stím .:-?