Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nespuštění Windows 7 a následný reset ( vadné sektory )

Dobrý den,

mám problém při spuštění Windows 7. Vždy mi normálně vyskočí hláška Vítejte a pak se zobrazí černá obrazovka. Cca po 4 minutách vyskočí modré okno ( viz. obrázek 1 ) a PC se restartuje. A tak je to dokola :( V nouzovém režimu jsem spustil HD Tune a posílám screen ( viz. obrázek 2 a 3 ). Mohl byste mi někdo prosím poradit? Vůbec nevím, co s tím :(

http://pc.poradna.net/file/view/12760-obrazek-2-pn g

znaci vadny HDD a my to v servisu vzdy resime vymenou HDD (uspesnost takoveto opravy dosahuje 99,9 %)
Muzes ale vymyslet jakekoliv jine (revolucni) reseni, treba to pomuze...
Taky muzes svuj stary NTB vymenit za uplne novy, to je taky reseni...