Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomoc se psaním znakem @

Zdravím potřebuji pomoct se psaním znaku @. Mám notebook Asus Eee Pc a když chci napsat @ zkratkou pr. ALT + V tak mi to napíše mk-g no a zkratka ALT+64 to nejde jelikož nemám numerickou klávesnici. Díky

Zavolej na to hlavně někoho, kdo se umí vyjadřovat. Tvé zkratky, či co to je neznáme.
@ se píše na qwerty např. ctrl+alt+ě (oba vlevo), případně AltGr+ě
na qwertz se píše AltGr+v
s numerickou se píše levý alt+64 na numerické

Ke klávesnici žádné ovladače nepotřebuješ.
Prohlédni stroj na přítomnost spyware.