Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tiskárna HP CP1215

Dobrý den mám problém s tiskárnou HP Color LaserJet CP1215 tiskla jsem a z ničeho nic se mi objevilo upozornění, že "Nelze načíst data tiskové kazety". Vím na 100% že ten tonor byl skoro úplně plný, takže to nemůže být tím, že by byl prázdný. Nemohl by mi prosím někdo poradit co s tím???

To vis, tady kazda rada draha...
CP1215 je nejlevnejsi coloured laser printer, takovy low-end.
To se ani v servisu neopravuje, to se rovnou meni kus za kus.
Kdyz to tam posles, oni to zkusi s originalnimi tonery a mozna to pojede...mozna ne.
Jenze kup si 4x novy toner za 1.500 kc ! kdyz nemas jistotu ze se tim opravi...