Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nenalezen žádný signál

Zdravim, potreboval bych poradit, pred 14 dny jsem si koupil novou graf. kartu Gigabyte HD 7850 GB GDDR5, vse jsem zapojil a slape jak ma,ale cca po 3 hodinach hrani her mi zrerna monitor a vyskoci hlaska: nenalezen zadny sighnal...musim dat tvrdy restart a pak to chvilku slape a zase mi to vyskoci, na stare grafice to jelo uplne v pohode,poradi mi nekdo prosim co s tim mam delat? Diky za rady

zdroje se nehledají na heuréce, kde to "recenzují" idioti z alík.cz
pokud chceš kupovat sračky, nech si to schálit na živě nebo na games fóru, ale tady jsi mezi normálními lidmi.

odkaz ten "Chieftec GPA-400S8 OEM" nestačil? už jsi ho měl mít koupený.
ostatně všiml sis, že má stejnou zatížitelnost hlavních větví, jako tvůj údajně 600W lc-power?