Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Neviditelne obrázky a ikony v Exploreru (PNG)

Ahoj

V Exploreru se mi pravdepodobne po mazani Temporary Internet Files prestaly pri prohlizeni internetu zobrazovat vsechny inkony a obrazky s priponou PNG. Namisto toho je vsude na miste obrazku vzdy jen maly cerveny krizek. Grafika a obrazky s jinou priponou se zobrazuji.

Nevite jak to napravit? Diky moc

to je taková štrapáce. problém se týká asociace, kterou mu nějaký program smáznul dočista dočista. bohužel to ie řešil systémovou asociací.

stačí spustit reg soubor viz. výše a pojede to.

Dobrý den,mockrát děkuju za bleskovou odpověď,i když jsem ji našel až dnes.
Nechtěl bych vás obtěžovat triviálními dotazy,ale já jsem pouze uživatel,
a postup jak na to,bych potřeboval vysvětlit trochu víc polopaticky.Ano
zobrazování PNG souborů přestalo fungovat po tom,co jsme PC čistili od
nějakýho otravnýho programu,co pořád "produkoval " rámečky s textem na
ploše.No a ten "čistící" program toho vzal s sebou víc než jsem chtěl.
Mohl byste to se mnou zkusit? Dík Dali

čisticí programy odinstaluj / pošli do ... (nebo rovnou přeinstaluj windows)

nainstaluj si nějaký grafický prohlížeč - xnview, irfan view, FastStone - a zatrhni v něm, že se má asociovat (nastavit jako výchozí) pro všechny grafické formáty.

nebo používej normální prohlížeč, který má estetickou ikonu - ideální je s plyšovou zvěří.