Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno změna rozlišení videa

ahoj vsem,

muzete mi poradit, jaky free software muzu pouzit pro zmenu rozliseni videa. urcite staci nejaky free protoze se mi jedna o jednorazove pouziti. rad bych si dal video, ktere je v avi formatu a vyssim rozliseni do ipod classic.

diky moc

takze odzkouseno a bohuzel nepomohl. program napise po konverzi "neuspesne". a bohuzel se ani nedozvim, z jakeho duvodu. a to na me pusobi velmi profesionalne se spoustou moznosti. nebyl by nejaky jiny tip?

jedine co me napada. konverzuji 700MB avi. mohla by byt chyba v tom, ze mam na disku volno je 2,5GB? nekde jsem se docetl, ze nekdy je video po konverzi enorme vetsi..