Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno notebook robi z usb odkazy

Ahojte,
chcela by som Vás poprostiť o radu, nakoľko som už zo svojho počítača zúfalá.
Problém spočíva v tom, že pri zapojení akéhokoľvek USB (či je to usb kľúč, či mp4 a i.)do notebooku mi automaticky spraví z celého obsahu odkaz. Ten ide otvoriť, ale iné zariadenie mi už dáta nenačíta ...
Netuším čo to spôsobuje, usb sú čisté, deformátované, notas tiež ...
neviete niekto poradiť, kde mohla nastať chyba? čo to môže spôsobovať?

Vopred ďakujem za akúkoľvek radu. Prosím kontaktujte ma tu, alebo aj na mail sashqa@centrum.sk.

Ešte raz ďakujem :)

Napr. notebooky maju moznost vstavaneho recovery na stav od vyrobcu, tym sa nahodi uplne cisty system bez vsetkeho (zmiznu aj uzivatelske data takze zalohovat, zmiznu aj viry, vsetko jak pri zakupeni). Aktivuje sa to viz navod nejakou klavesou po zapnuti.

Po nahodeni cistych Windows je treba dbat na to aby sa do toho nestrkal zavireny USB stick, ale najprv zakazat autorun (u Win7 netreba) a potom neotvarat USB stick pomocou prieskumnika/tentopocitac, ale len pomocou totalcommanderu a NEklikat na ten odkaz (ptz tym sa cisty Win zas zaviri!) ale povolit si v commanderi zobrazovanie skrytych suborov a vykopirovat len tie subory. Odkaz=vir potom len zmazat.

ano,to viem, ale prave tomu som sa chcela vyhnut ... preto ze idem pisat bakalarku a nechcela som vsetky programy instalovat este raz, kedze je to zdlhave...

a pravdou je, ze ja som na ten odkaz klikla, kedze som chcela zachranit subory ... a otazka, ako sa v commanderi povoluju skryte? uz som o tom pocula, ale este som (mozno nastastie) nemala tu cest ...