Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Free PDF reader pro android

Dneska jsem si koupil tablet GoClever R104, těšil jsem že si konečně budu moct přečíst nějaké knížky co mám v PDF aniž bych se hrbil u PC, ale když jsem nějakou knihu otevřel AdobeReaderu ktery už v tabletu byl tak je to katastrofa, některe slova to zobrazuje uplně jiným fontem a pak díky tomu celý text vzpada hrozně. Neznátě někdo nějakou free alternativu na čtení PDF?

Problém není v Aldiku, ale na židli:-D
Jinak Adobe Reader, OfficeSuite, Quickoffice, ThinkFree Office.
Vždy trvá, než se načte. Jinak zkonvertovat.

Vezmi PDF, otevři jej v PC třeba v Foxit Reader. Ulož jako - vyber XTX.
Vlož TXT do telefonu a spusť v Cool Reader Klikni na Meny a klikni na Předčítat. Šetři oči a poslouchej.:-D