Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem s Google chrome

Zdravim mam posledni dobou takovy problem ze kdyz pri delsi dobe zapnutem PC a otevrenem Google Chrome se mi jak kdyby na chvili zasekne napr pri porjizdeni fotek na Facebooku . mezi okny de prepinat ale nejde v nich nic delat co je divne tak v processech mam spustenych Chrome.exe klidne i 8 jeden zabira 485263 kB a ostatni tak 40000-60000kB nevite cim to muze byt ?

jeste dodam ze zbytek PC napr hrani her jede v poradku