Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nelze přeinstalovat wind. na asus

Zdravím, mám ASUS B53S. Mám problém s přeinstalováním windows. Funguje to podle návodu tak, že při startu mačkám F9 a pak při výběru bych měl mít Instalace Windows.

Bohužel tam mám pouze spustit Windows 7. Přitom jsem s Recovery nic nedělal, ale vypadá to, že nějaký problém nastal sám od sebe v Recovery a CD nemám.

Chci se tímto zeptat, jestli je nějaká možnost přeinstalace jinak, než při startu PC (F9), třeba přes CMD či jinou radu.

Díky

Vo Win v sprave diskov si over ci tam ten oddiel je.
Nedodava k tomu nahodou asus aj nejaky SW pre Win? (nebol predinstalovany?)

Jak presne vypada to "spustit Windows7" po F9, a co presne na tej obrazovke je napisane? (okrem toho spustit windows7)

Oddíl recovery mám na disku. Žádné CD jsem k tomu neměl, vždy jsem přeinstalovával windowsy právě přes to F9.

Klasicky černá obrazovka, nahoře že mám vybrat co chci udělat a tam je bohužel jenom stupustit Windows 7.

Pak můžu tabulátorem skočit na druhou část obrazovky (dole) a tam jsou další možnosti, ale tam je jenom nouzový režim, nějaká oprava (to všechno jsem projížděl a nikde nebyla možnost přeinstalovat windowsy)

Proto bych rád věděl, jestli je možnost nějak spustit přes ten CMD.