Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problem s hrama

Mam problem s hrama.Kdyz si zapnu nejakou hru tak jede jeden den dobre ale treba na druhy den jede 2krat rychleji a neda se to hrat.Nevim cim to je jestli to je pocitacem nebo v nastaveni

Tak problém může bej v čemkoliv: Mě se to stávalo na Notebooku a celkem pravidelně: Spustim hru a běží pomalu -> přepnu se do win a přepnu procesor na vyšší výkon a hupnu zpět do hry. A běhá to neskutečně rychle - naprosto nehratelné: neni problém v postřebu rychle běhajících hráčů, ale v nábojích, protože když pak člověk vystřílí zásobník za 2s, tak si moc nezahraje...
A protože tazatel nemá notebook, tak nevím čim by to mohlo být, snad nějakým programem :?:

Imho to teda na reklamaci ještě neni,kdyby mě přišel někdo reklamovat pc, že mu běhá rychle... :-D