Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nejde zobrazit stránka v mozille

Dobrý den, mám takový problém s mozillou a otevřením jedné webové stránky. Jde o to, že když chci kliknout na odkaz případně homepage, tak mně to napíše, že stránka není dostupná. Ale když kliknu na nějaký starší článek, tak se na stránku dostanu. Nevíte, v čem by mohl být problém? V exploreru mně to jde normálně.

loading...

Nejaky porno?

Pokud to neni nic nelegalniho, tak zkus byt konkretni, instalovany nejake rozsireni typu flashblock, adblock, noscript?

Treba me nejde ve Firefoxu otevrit stranky Datartu, zobrazi se jen spodni lista a konec, tak je neotviram, jejich chyba, ze si to neumej odladit, nakoupit muzu i jinde. :-)