Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dvoujadro nebo jednojadro?

Mam takovy problem. Chci si poridit notebook, ale nemuzu se rozhodnout, jestli radeji jednojadrovy notebook s 1gb ram, nebo dvoujadrovy s ram 512. Grafiku maji stejnou, a to ATI X 1300 128/256 mb. Chtel bych jej pouzivat i na hry. Nebo mam moznost dvoujadrovy s NV Go 7300. Predem diky za radu nebo zkusenosti.

Jestli 28, nebo třeba i 30, to už je skoro jedno, ne?

Mám (pro JaFiho: dceři jsem koupil 8-)) tentýž co Pavel - viz níže - a včetně XP Home a s nějakými dalšími OEM programy (Nero, Norton Internet Security) s gigem ramky stál 32.300,- vč DPH. Bez OS +/- 30k. Brašna + myš v ceně.