Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zapínání/odemykání PC pomocí hlasu

Zdravím, je možné odemykat PC s windows 8 pomocí hlasu? Přece zapnu PC, a najede úvodní obrazovka, na kterou když kliknu, mě to požádá o vložení hesla, ale mě by zajímalo, zda se to nedá změnit na hlasové otevírání.

Rozpoznavanie hlasu je dnes este stale velky problem, staci skusit pouzit integrovane funkcie vo win7 napriklad a budes nemilo prekvapeny aky problem ma pc identifikovat, co si povedal.
Je to podobna blbost ako rozpoznavanie tvari, staci, ze su ine svetelne podmienky a sw ti uz nepovoli vstup do systemu lebo si to vraj neni ty;o).