Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunkční boot

Zdravím, chci si přeinstalovat OS, Dvd se systémem mám vypálené jako obraz a v biosu nabootované správně. Jenže když počítač restartuju nevezme si to Dvd a přejde to na HDD. Nevíte prosím čím by to mohlo být? Děkuji.

Tak to skusas davat na CD/flasku blbo, alebo to v BISOe nastavujes blbo. My nevieme co robis ani co nastavujes, a sam to nepises, tak nechapem co ti mame na to napisat okrem vety ze to robis blbo.
Az das spravne veci na DVD/flash spravne a nastavis BIOS spravne tak to nabootuje.