Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem SAPPHIRE HD 7770 VAPOR-X OC vs ZOTAC GeForce GTX 650 2GB DDR5 AMP! Edition

Dobry den,
Rad bych se zeptal na Vas nazor ohledne vyberu graficke karty. Nikde jsem nenasel recenzi na to GTXko a tak si nejsem jistej ve srovnani.
Jde mi hlavne o vykon ve hrach, hraju casto.
Presneji vybiram mezi temito dvemi kartami za prakticky stejnou cenu.

HD 7770
http://www.alza.cz/sapphire-hd-7770-vapor-x-oc-d33 2710.htm

GTX 650
http://www.alza.cz/zotac-geforce-gtx-650-2gb-ddr5- amp-edition-d354341.htm

Sestava:
AMD Phenom II Quad Core X4 965 BLACK
Gigabyte MB AM3+ 970A-DS3
2x 2GB RAM

Ze staryho PC mam 400W zdroj, kterej by mel podle Alzy stacit na tu GTXko, nikolivek uz na tu druhou kartu a tak bych musel kvuli ni kupovat asi i vykonejsi zdroj, pokud by byla opravdu o hodne lepsi a stalo by to kvuli ni za to.

Ve 23:14 je ještě noc, pak následuje obvykle ráno...

Nikde jsem nenasel recenzi na to GTXko a tak si nejsem jistej ve srovnani.

Opravdu nikde nic.

Ze staryho PC mam 400W zdroj, kterej by mel podle Alzy stacit na tu GTXko

Uvěřitelný 400W zdroj uživí daleko žravější sestavy! Teď jen prozradit, jaký zázrak to máte.

Ano, taky jsem samozrejme nasel recenzi na GTX 650, nicmene hledal jsem spis recenze na karty Zotac vseobecne a nebo primo recenzi na tuhle specifickou modifikaci. I kdyz vykon se da celkem dobre odvodit, zajimalo me jak povedena je to karta, oproti ostatnim kartam GTX 650.... Je to uz jen takovy nimrani v tech nejmensich rozdilech, ale vyplacnu za to 3k, tak nechci koupit smejd :)

Jinak zdroj je bohuzel zdroj EC. Pokud se nepletu tak primo tento case :
http://www.abacus.cz/eurocase-midi-mdl5435-pfc-400 w-12cm-fortron-usb-3x5-25-black-silver_d5000600.ht ml

Jsem z toho taky trochu zmatenej, protoze na EC se nadava a je jasny, ze je to odpad jak skrin tak zdroj, ale Furtron se naopak zase celkem vyzdvihuje.

nicmene hledal jsem spis recenze na karty Zotac vseobecne a nebo primo recenzi na tuhle specifickou modifikaci.

A to očekáváte nějaký extrémní rozdíl oproti referenčnímu návrhu? Radeon HD7770 je výkonnější.
Potřebujete opravdový zdroj (i když ten Fortron to také tak nějak utáhne) a skříň je také hrůza - skříň je úzká, vzadu je místo pouze pro 92×92[mm] odsávací ventilátor...