Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Net view > .txt / -Replace

Dobrý den,

chtěl bych Vás poprosit o radu. Pomocí příkazu net view > .txt si vytvořím seznam všech pc v síti v txt. Problém ale je, že po vytvoření vypadá soubor třeba takto a já chci výpis z txt dále používat třeba pro WMI:

Název serveru Poznámka

-------------------------------------------------- -----------------------------
\\pc-xp1
\\pc-xp2
\\w7-pepa
\\w71
Příkaz byl úspěšně dokončen.

Pracuji v PowerShellu a pomocí Foreach-object a -replace si dokáži vymazat texťák tak, aby mi tam zůstaly jen počítače.. Problém ale je, že tam zůstanou zbylé prázdné řádky a také mezery za vypsanými počítači a WMI to potom neschroustá.

Předem děkuji za tipy, triky. ;)

.. jeden ukázkový příklad (načte example.txt kde je výše uvedený text s hostnamy vč. UNC cesty)

$a = gc .\example.txt
$computers = [regex]::matches($a,"(?<=\\\\)\S*")
$pole = ($computers |foreach-object {$_.value})
$pole |%{gwmi -computername $_ win32_bios |select serialnumber}